دسته بندی خدمات
سوالات متداول نصب ایزوگام

بهترین ایزوگام بازار کدام است؟

بهترین نوع ایزوگام، نوع 4 میلیمتری است که 42 کیلوگرم وزن دارد.

ایزوگام مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام کدام است؟

به‌طور کل سه نوع ایزوگام از نظر روکش وجود دارد. ایزوگام روکش آلومینیومی که برای محل‌های در معرض تابش مستقیم آفتاب مانند پشت‌بام مناسب است.

ایزوگام بدون روکش که برای عایق‌کاری سرویس‌های بهداشتی و حمام مناسب است. و ایزوگام با روکش سنگ‌ریزه که جنبه تزیینی دارد.

ایزوگام دمیده چیست؟

یک نوع ایزوگام است که در تولید آن از قیر دمیده شده استفاده می‌شود. عمر این نوع در مقایسه با سایر انواع ایزوگام کوتاه‌تر است و کیفیت آن نیز پایینتر است. میزان نفوذپذیری قیر دمیده در مقایسه با قیر خالص کمتر است و مقاومت بالایی نسبت به تغییرات آب و هوایی دارد. ایزوگام دمیده بعلت درجه انعطاف‌پذیری بالایی که دارد از آن برای اندودکاری و پوشش پشت بام استفاده می‌شود.

ایزوگام پلیمری چیست؟ و کجا به‌کار می‌رود؟

ایزوگام پلیمری برخلاف ایزوگام دمیده از قیر خالص که از تقطیر نفت خام حاصل می شود، تولید می گردد. علاوه‌بر اینکه در تولید ایزوگام پلیمری از ۷۰ درصد قیر خالص استفاده می‌شود، از مواد دیگری مانند: پودر تالک، تیشو، پلی استر، پوشال گونی پلاستیکی و فیلم پلی‌اتیلن نیز استفاده می‌شود.

از ویژگی‌های ایزوگام پلیمری که به آن ایزوگام BPP نیز گفته می‌شود، انعطاف‌پذیری و مقاومت بالا است و در هر نوع آب‌وهوایی به‌کار می‌رود.

ایزوگام‌ها با چه ابعادی به‌ فروش می‌رسند؟

از نظر ابعاد دو نوع ایزوگام وجود دارد:
ایزوگام رولی: این نوع ایزوگام بصورت رول‌های ده متری و با عرض ا متر عرضه می‌شود.
ایزوگام برش خورده (ایزوشینگل): این نوع ایزوگام به منظور عایق کردن سقف‌های شیروانی و با برش‌های مربعی و مستطلیلی تولید می‌شود.

مطالب وبلاگ