سوالات متداول تعمیر کولر گازی

قیمت انواع کولر گازی

در شرایط حال حاضر امکان تعیین قیمت دقیق وجود ندارد حتی فروشگاه‌های بزرگ هم قیمت‌های قطعی را اعلام نمی‌کنند. چیزی که مهمه اینه که حداقل از پنج‌جا قیمت کولر مورنظرتان را استعلام کنید و با فروشگاه‌هایی که قیمت‌شان نزدیک قیمت متوسط کل است، برای اخذ تخفیف مذاکره کنید.

سرویس کولر اسپیلت در محل شامل چه کارهایی می‌شود؟

سرویس کولرهای اسپیلت شامل مراحل زیر است:

  • شستشوی فیلترهای یونیت داخلی اسپیلت.
  • شستشوی اواپراتور یونیت داخلی کندانسور و یونیت خارجی.
  • تنظیم مقدار گاز کمپرسور.
  • کنترل قسمتهای برقی اسپیلت.
  • بررسی وضعیت کارکرد دستگاه در حالت‌های مختلف.

کولر گازی ما باد گرم می‌دهد علت چی می‌تونه باشه؟

اگر کولر گازی شما باد گرم می‌دهد احتمالا شارژ گاز آن خالی شده. اگر مطمئنید که از شارژ گاز نیست مشکل کمپرسور هم می‌تونه باشه. این دلایل رایج‌ترین دلایل هستند ولی ممکن است دلایل دیگری هم در میان باشد.

چه دلیلی داره که لوله برگشت کولر گازی برفک می زنه؟

از جمله مهم‌ترین دلایل برفک‌زدن یا یخ‌زدن لوله برگشت کولر گازی، کمبود گاز یا گرفتی لوله‌های کولر گازی است. همچنین عدم وجود جریان هوا در کویل کولر گازی نیز می‌تواند موجب یخ‌زدگی کولر گازی شود.

کدوم برند کولر گازی بهترینه؟

اولین و مهمترین نکته‌ای که در زمان خرید هر نوع کولر گازی باید به آن توجه کنید اینه که کولر گازی شما اصل و اورجینال باشه و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز باشه. فریب قیمت‌های پایین را نخورید چون هیچ ارزونی بی حکمت نیست.

کدام کولر گازی مناسب خانه مسکونی است؟

قبل از اینکه بخواهید کولر گازی برای خانه خود بخرید لازم است که با انواع کولرها آشنا شوید. باید بدانید که انواع کولرها شامل: پنجره‌ای، دوتیکه یا اسپیلت، ایستاده و غیره هستند. به‌طور مثال اگر ساکن تهران باشید و برای اتاق خوابی به مساحت حدود 30 مترمربع بخواهید کولر تهیه کنید، بهتر است از کولر اسپیلت 9000 تا 12000 بی تی یو استفاده کنید.