سوالات متداول تعمیر لوازم خانگی

طول عمر مفید ماشین ظرفشویی چنده؟

طبق استاندارد طول عمر متوسط ماشین ظرفشویی حدود ۹ سال تعیین شده است. طول عمر ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر بترتیب در حدود 10، 13 و 10 سال تعیین شده است.

ثبت سفارش تعمیر لوازم خونه در کارچی داری چطوری انجام میشه؟

کافیه از طریق اپلیکیشن کارچی داری یا بصورت تلفنی درخواست خود را ثبت کنید پس از آن کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و مشکل شما را جویا خواهند شد و در خصوص وسیله معیوب به شما راهنمایی لازم را خواهند داد و در صورت صلاحدید به منزل شما مراجعه کرده و نسبت به عیب‌یابی و تعمیر لوازم خانگی شما اقدام خواهند کرد.

تعمیر لوازم خانه در منزل چه مزیتی داره؟

ما در بخش‌های قبل به‌طور مفصل درباره مزایای تعمیر در خانه اشاره کردیم اما به‌طور کل می‌توان گفت که در این روش تعمیرکار لوازم منزل مانند یک معلم خصوصی می‌ماند، زیرا چنین تعمیرکاری تمام وقت خود را صرف وسیله شما خواهد کرد لذا نتیجه کار قطعا با کیفیت بهتر و بسود شما خواهد بود مضافا اینکه چون چنین تعمیرکارانی از طرف سامانه کارچی داری معرفی شده‌اند، ملزم به رعایت تعرفه خدمات لوازم منزل خواهند بود بنابراین از لحاظ قیمت برای شما به‌صرفه‌تر هم خواهد بود.

کدوم وسایل معمولا در روش تعمیر در خانه عیب‌یابی میشن؟

هر وسیله‌ای که در خانه مورد استفاده قرار میگیره امکان سرویس یا تعمیر آن توسط متخصصین کارچی‌داری وجود داره. وسایلی مانند: یخچال و فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، هود و هواکش، مایکروویو، سرخ کن و هواپز، جاروبرقی، تلویزیون(LCD و LED)، یخچال سایدبای ساید، چرخ خیاطی، آب میوه گیری، چرخ گوشت، غذاساز، فرگاز، اتوبخار و ….

تهیه قطعات خراب بعهده تعمیرکار است یا اینکه خودمان باید تهیه کنیم؟

هر دو حالت امکان پذیر است. اما روش درست این است که به سرویس کار یا تعمیرکار اعتماد کرده و کار خرید قطعات را به او بسپارید؛ دلیل این کار هم بسیار واضح است زیرا هر وسیله‌ای متخصص خودش را دارد و آن متخصص می‌داند که چه نوع قطعه‌ای با چه نوع برندی را از کجا تهیه کند.