سوالات متداول تعمیر لباسشویی

لباسشویی ما وقتی کار می‌کنه صدا می‌ده ولی مشکلی در کار اون وجود نداره، علت چی می‌تونه باشه؟

احتمالا شیئ کوچکی مانند سوزن یا سنجاق سر همراه لباس‌ها بود و در دیگ جا مانده است. درون دیگ نگاهی بیندازید احتمالا آنرا مشاهده خواهید کرد.

در زمان جابجایی اثاث منزل آیا تمهیدات خاصی برای لباسشویی باید انجام بدهیم؟

کوچکترین جابجایی لباسشویی ممکن است همراه با کچ شدن محور اصلی دیگ شود لذا در زمان اسباب کشی باید دیگ ماشین لباسشویی به‌طور ثابت در محل خود قرار گیرد. بسیاری از دستگاه ها پیچ‌های مخصوصی بدین منظور همراه دستگاه تعبیه کرده‌اند حتما در زمان جابجایی پیچ مذکور را در محل خود قرار داده و از ثابت شدن دیگ اطمینان حاصل کنید.

آیا امکان تعمیر ماشین لباسشویی در منزل وجود دارد؟

بله امکان تعمیر کامل دستگاه لباسشویی در منزل وجود دارد هرچند که ممکن است برخی قطعات نیاز دارند که در کارگاه تعمیر یا سرویس شوند. در اینصورت شما با خیال راحت می‌توانید از نزدیک شاهد تعویض یا تعمیر قطعات دستگاه خود نیز باشید.

کار فیلتر ماشین لباسشویی چیست؟


معمولا فیلتر در پایین ماشین لباسشویی قرار دارد و کار آن جمع‌آوری اشیاء و وسایل اضافه به‌جا مانده در لباس‌ها یا روی آنهاست. مانند: سوزن، سنجاق، دکمه، سکه، نخ، و مواردی از این دست. باید بدانید که فیلتر لباسشویی هرچند وقت یکبار باید باز شده و آشغال‌های آن گرفته شوند. کنترل مرتب فیلتر کمک زیادی به کاهش احتمال تعمیر این وسیله می‌کند.

روش باز کردن و سرویس فیلتر ماشین لباسشویی چگونه است؟

برای باز کردن فیلتر لباسشویی کافی است سه گام زیر را دنبال کنید:

  • در ابتدا درب فیلتر را باز کنید.
  • سپس فیلتر را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید.
  • در گام بعد فیلتر را به سمت بیرون بکشید.
  • پس از تمیز کردن فیلتر مراحل فوق را از مرحله آخر به اول انجام دهید.

اگر نشتی لباسشویی از محل واشر درب دیگ باشد می‌توانیم خودمان آنرا تهیه و تعویض کنیم؟

بله امکان تهیه و تعویض واشر درب دیگ ماشین لباسشویی توسط خودتان هم وجود دارد اما این کار حوصله زیادی می‌خواهد و ممکن است وقت خیلی زیادی از شما بگیرد و چه بسا ناامید شده و از انجام این کار منصرف شوید در اینصورت علاوه بر وقتتان، هزینه اضافه‌ای هم بابت تعمیر باید بپردازید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟


متاسفانه امکان ارائه قیمت کلی برای تعمیر لباسشویی وجود ندارد چراکه تعمیرات لباسشویی بهمراه تعویض و تعمیر قطعات آن انجام می‌شود. قیمت قطعات هم برای برندهای مختلف متفاوت است؛ حتی تعمیر قطعات براساس میزان استهلاک آنها نیز متغییر خواهد بود. با توجه به روندی که ما در مجموعه کارچی‌داری طراحی کرده‌ایم، مطمئن هستیم که درخواست شما با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت انجام خواهد شد.