سوالات متداول اسباب کشی

نحوه چیدمان و بسته‌بندی وسایل و اثاثیه چگونه است؟

بهترین روش برای بسته‌بندی این است که شما از چند روز قبل خودتان اقدام به بسته‌بندی اثاث خود بکنید و بسته‌ها را براساس ظروف شکستنی، دسته لباس ها، دسته کتب، لوازم سنگین و سبک مرتب کنید؛ این کار کمک شایانی به شما در اسباب کشی هرچه سریعتر خواهد کرد.

چه نکاتی را اگر رعایت کنیم اسباب کشی راحتری خواهیم داشت؟

چندین نکته وجود دارد که اگر انجام دهید با دردسر کمتری اثاث کشی شما انجام می‌شود. اول بسته‌بندی کلیه اثاث؛ وسایل تکی و در بسته‌های کوچک وقت زیادی از کارگرها می‌گیرد. دومین نکته چسباندن بسته‌ها به‌طور دقیق و کامل با چسب پنج سانت است؛ تمامی وسایل برقی مانند یخچال، لباسشویی و وسایلی مانند قفسه‌ها و بوفه‌ها را با چسب خوب بچسبانید. سومین نکته این است که در روز جابجایی فقط روی اسباب کشی متمرکز شوید و مسائلی مانند تسویه قبوض و شارژ و غیره را از قبل انجام دهید یا به زمان بعد از جابجایی موکول کنید.

چطور وسایل را در خانه جدید بچینم؟

یک نکته‌ای وجود دارد که اگر رعایت کنید می‌توانید از همان روز اول جابجایی وسایلتان را در خانه جدید انجام بدهید. آن نکته این است که قبل از جابجایی منزل جدید را تمیز کنید و اثاث جابجا شده را در هال قرار دهید و ابتدا از ظروف آشپزخانه شروع کرده و آنها را در کابینت قرار دهید.

چه کار کنیم اسباب کشی به‌صرفه‌ترو کم هزینه‌تری داشته باشیم؟

مهمترین نکته بسته‌بندی کامل اثاث منزل است. تا جایی که ممکن است وسایل را در بسته‌های بزرگ بچینید تا در حمل آنها تسریع گردد. شایان ذکر است که بسیاری از اتوبارها یک مدت زمان مشخص برای جابجایی تعیین می‌کنند و اگر اسباب کشی از زمان مشخص شده فراتر رود، هزینه بیشتری درخواست می‌کنند.

آیا بسته بندی اثاثیه را خودمان می‌توانیم بدون کمک گرفتن از شرکت های باربری انجام دهیم؟

اتفاقا اگر خودتان بسته‌بندی را انجام دهید کار مرتب‌تر و تمیزتر درمی‌آید چراکه شما فرصت بیشتری برای بسته‌بندی خواهید داشت و سرفرصت و با حوصله کار بسته‌بندی را می‌توانید انجام دهید همینطور با حوصله می‌توانید محتویات هر بسته را با ماژیک روی آن بنویسید.