آشنایی با پارکت لمینیت و انواع آن

خواندن 1 دقیقه
19 جولای, 2020
نصب کفپوش

این روزها با وجود نسلی جدید از انواع کف‌پوش‌های چوبی شما دیگر در انتخاب رنگ، شکل و اندازه انتخاب‌های بیشتری دارید و می‌توانید با مواجه شدن با تنوعات کف‌پوش‌ها و به واسطه کارچی‌داری بهترین کف‌پوش را برای محل کار یا منزل خود استفاده کنید. این کف‌پوش‌ها نسبت به پارکت مقاومت بیشتری دارند و شما می‌توانید این کفپوش‌ها را به راحتی و بدون نیاز به چسب در محل کار یا منزل خود نصب کنید.

نصب پارکت

لمینت‌های شیک و مدرن

لمینت‌ها به کف‌پوش‌هایی گفته می‌شود که اکثرا نمای چوبی دارند و کاملا شبیه به چوب ساخته شده‌اند جوری که اگر اول به آن‌ها نگاه کنید فکر می‌کنید واقعا الوار هستند. ولی اگر کمی به دقت به آن‌ها دقت کنید به مصنوعی بودن کف‌پوش‌ها پی می‌برید. لمینت‌ها از چند لایه چوب فشرده شده (اچ دی اف) ساخته شده و روکش آن‌ها جوری طراحی شده که نقش و نگار چوب را دارند. این نکته را بدانید لمینت‌ها در دسته کف‌پوش‌های مدرن حساب می‌شود و قدمت‌شان به نیم قرن هم نمی‌رسد.

اولین لمینت‌ها در سال 1377 در یک شرکت سوئدی اختراع شد. این کمپانی محصول خود را در سال 1984 روانه بازار کرد. امروزه کف‌پوش‌های لمینت را در انواع شرکت‌ها می‌توانید پیدا کنید. پیشنهاد ما برای شما برای انجام این کار مراجعه به سامانه خدمات آنلاین کارچی‌داری است.

نصب پارکت لمینت

نصب کف‌پوش‌های پارکت لمینت

نصب کف‌پوش‌های پارکت لمینت کار بسیار آسانی است به طوری که خود فرد هم می‌تواند این کار را به راحتی انجام دهد. اگر برای اولین بار کف‌پوش لمینت نصب می‌کنید، این فرآیند را به کمپانی مورد نظر بسپارید تا مشکلی نداشته باشید. این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت کف‌پوش‌ها از نصب آن جداگانه حساب می‌شود و بهتر است به هنگام انتخاب پارکت‌های لمینت از قیمت نصب هم جویا شوید. درضمن باید بدانید لمینت‌ها به سادگی نصب می‌شوند و برای نصب هم به چسب نیاز ندارید.

تمیز کردن پارکت

نگهداری از لمینت‌ها

پارکت لمینت‌ها هم مانند سرامیک و سنگ به راحتی تمیز می‌شوند. برای تمیز کردن و درخشان کردن لمینت‌ها لازم نیست از پودر یا مواد خاصی استفاده کنید بلکه کافیست شما با استفاده از یک پارچه مرطوب آن‌ها را به خوبی تمیز کنید.

با ما در تماس باشید
call-center vector karchidari
برای سپردن کارهاتون به ما با یک تماس خیالتون رو راحت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *