کارپرداز شخصی چیست و چه خدماتی ارائه می‌کند؟

خواندن 3 دقیقه
6 اکتبر, 2020
دستیار اختصاصی

هر یک از ما مدت زمان محدودی برای انجام کارهای روزمره خود داریم و بدیهی است که قادر به طولانی کردن زمان و بسط آن به چیزی بیش از 24 ساعت در شبانه‌روزی نیستیم. با توجه به شلوغی شهرها و شدت مشغله‌های روزانه، استخدام یک کارپرداز شخصی به منظور ارائه خدمات فردی جهت دریافت خدمات مراجعه به ادارات و سایر امور شهروندی امری ضروری برای بسیاری از افراد به نظر می‌رسد. در حقیقت با استخدام دستیار اختصاصی می‌توان بخشی از کارهای روزمره مراجعه به ادارات و مانند آن‌ها را از مسئولیت‌های خویش برون‌سپاری ساخته و به روند انجام کارها سرعت و کیفیت بخشید. با کارچی‌داری همراه باشید.

کارپرداز شخصی

استخدام کارپرداز شخصی

یک روز کاری خود را در هفته در نظر بگیرید. شما باید در محل کار خود حضور یافته و مسئولیت‌های شغلی‌تان را برعهده بگیرید. در عین حال کارهای مختلفی در سطح شهر دارید که هر یک از آن‌ها می‌تواند مربوط به ادارات مختلف بوده یا بخشی از امور شهروندی را به خود اختصاص دهد. در شلوغی ترافیکی، پراکندگی ادارات در خیابان‌های مختلف و …، رسیدگی به تمام آن‌ها چیز پیچیده‌ای به نظر می‌رسد.

با این حساب استخدام یک کارپرداز شخصی که خدمات مراجعه به ادارات را ارائه کرده و به عنوان یک دستیار اختصاصی بتواند امور شهروندی شما را برعهده بگیرد، ایده‌ای عالی و کارآمد خواهد بود. این دستیار اختصاصی و کارپرداز شخصی می‌تواند مسئولیت امور مختلفی از کارهای روزانه شما را در اختیار داشته و به نیابت از شما تمام آن‌ها را به انجام برساند. البته کیفیت انجام کار و تعهدپذیری شخص نیز اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل مهم است که این شخص را چطور و از چه مسیری استخدام می‌کنید.

خدمات فردی

خدمات فردی شامل موارد متعددی خواهد شد. این خدمات را به طور نمونه می‌توان در موارد زیر لیست کرد:

 • دریافت نوبت پزشک
 • امور بانکی
 • امور بیمه
 • مراجعه به مراکز گارانتی
 • تعمیرات خودرو
 • خرید
 • تحویل کالا به باربری
 • حمل کردن لباس به خشک‌شویی
 • خدمات شهروندی در شهری دیگر
 • مراجعه به مراکز معاینه فنی خودرو
 • خرید بلیط قطار، اتوبوس، هواپیما
 • مراجعه به فرودگاه
انجام خدمات فردی

استخدام دستیار اختصاصی

استخدام دستیار اختصاصی و کارپرداز شخصی به شما این فرصت را می‌دهد که بسیاری از امور فوق را بدون نیاز به حضور فیزیکی خود به انجام برسانید. این در زمان شما صرفه‌جویی قابل توجهی به عمل آورده و در ضمن باعث می‌شود تا بتوانید به امور دیگر که به طور حتم نیازمند حضور شخصی‌تان است، بپردازید.

به طور مثال اگر قرار است در یک مرکز پزشکی شلوغ نوبت بگیرید، این شخص در راستای ارائه خدمات فردی به جای شما در آن مرکز حضور یافته و نوبت دریافت خواهد کرد. به این ترتیب فرصت دارید که به جای انتظار چندین ساعته در مرکز پزشکی، به کارهای مهم‌تر خود پرداخته و درست در زمان لازم در آن‌جا حضور پیدا کنید.

همین طور ممکن است نیاز به انجام تعمیراتی برای خودروی خود داشته باشید. دنبال کردن چنین چیزی یک روز کامل از شما وقت خواهد گرفت، اما یک دستیار اختصاصی می‌تواند تمام فرآیند آن را برعهده گرفته و در نهایت خودروی شما را صحیح و سالم به دستتان برساند.

این الگو برای بردن تمامی وسایل و تجهیزات خراب شده و نیازمند به استفاده از گارانتی نیز صدق می‌کند. بردن هر وسیله‌ای به مرکز گارانتی، معطلی‌های جاری در آن مرکز و نیز مراجعه برای بازپس گرفتن آن، نیازمند چندین مرتبه رفت و آمد و اختصاص دادن وقت است که به وسیله یک دستیار شخصی، پوشش داده خواهد شد.

تحصیلدار

استخدام تحصیلدار

از تمام این‌ها بدتر معطلی‌های اداری و بانکی است که به کلی روز را در هم می‌پیچد. یک تحصیلدار و کارپرداز شخصی می‌تواند تمامی این امور را برای شما به انجام رسانده و خدمات مراجعه به ادارات و مراکز مالی را انجام دهد.

معمولا در چنین مراکزی با معطلی‌های پیش‌بینی نشده روبرو می‌شویم و در صورتی که برای ساعت محدودی از محل کار خود مرخصی گرفته باشیم، اوضاع بهم خواهد ریخت. تحصیلدار در این موارد ضمن انجام متعهدانه امور، اطلاعات مربوط به فرآیند انجام کار را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می‌توانید از دور همه چیز را شخصا مدیریت کنید.

در شکلی قابل توجه‌تر این موضوع استخدام کارپرداز شخصی زمانی رخ می‌نماید که نیازمند انجام امور در شهری دیگر باشیم. به طور مثال شما ساکن تهران بوده و باید اموری را در شهر اصفهان به انجام برسانید. بدیهی است که سفر بین شهری زمان و هزینه زیادی از شما خواهد گرفت.

در حالی که با استخدام تحصیلدار در شهر اصفهان، می‌توانید خدمات فردی دریافت کرده و امور مربوطه را به وی بسپارید. ارسال و رد و بدل کردن مدارک نیز می‌تواند از طریق فکس یا حتی ایمیل و یک اپلیکیشن پیام‌رسان صورت گرفته و همه چیز به راحتی و با کمترین هزینه به انجام برسانید.

چطور کارپرداز شخصی استخدام کنیم؟

اما تمام مثال‌هایی که در بالا برای دریافت خدمات فردی از طریق یک دستیار شخصی عنوان کردیم و مواردی که احتمالا به صورت مشابه کاربرد خواهند داشت، نیازمند اعتماد به فرد تحصیلدار است.

شما نمی‌توانید امور بانکی یا اداری خود و حتی مسائل مربوط به خودرویتان را به هر فردی بسپارید و چالش انتخاب و پیدا کردن این شخص، خود موضوع وقت‌گیر و بسیار مهمی است.

اما خوشبختانه در اپلیکیشن کارچی‌داری، می‌توانید به افراد کاملا متخصص و قابل اعتماد که برای امور تحصیلداری و کارپرداز خدمات فردی اعلام آمادگی کرده‌اند، ‌دسترسی داشته‌باشید. مزیت دیگر کارچی‌داری این است که شما می‌توانید در شهرهای مختلف به این افراد دسترسی داشته‌باشید. مدارک شناسایی و گواهی عدم سوءپیشینه قبلا از این افراد تحصیلدار دریافت شده‌است و در صورت تمایل می‌توانید برای اطمینان بیشتر مدارک لازم را از متخصص درخواست کنید.

انجام خدمات فردی

به این صورت می‌توانید با خیال راحت امور شهروندی خود را به این افراد سپرده و هیچ زمان اضافه‌ای صرف نکنید. دسترسی به تعداد زیادی افراد که می‌توانند کار شما را انجام دهند به شما قدرت انتخاب و اطمینان بیشتری می‌دهد.

در دنیایی زندگی می‌کنیم که زمان باارزش‌ترین کالا محسوب شده و هدر دادن حتی یک لحظه آن، شاید به منزله عقب افتادن درآمد قابل توجهی باشد. از این روز استخدام کارپرداز شخصی یا دستیار اختصاصی و سپردن امور شهروندی به وی، یک اقدام هوشمندانه است.

این کار می‌تواند ضمن حفظ آرامش در ساعات کاری، فرصت‌های بهتری جهت پیشرفت‌های شخصی در اختیار افراد قرار دهد. شما چه تجربه‌ای در این خصوص دارید و تا چه اندازه استخدام یک شخص بابت انجام امور را مناسب می‌دانید؟ ایده‌ها و پیشنهادات خود را در بخش نظرات، با ما و دیگر کاربران کارچی‌داری در میان بگذارید.

با ما در تماس باشید
call-center vector karchidari
برای سپردن کارهاتون به ما با یک تماس خیالتون رو راحت کنید