خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی کارچی‌داری

 1. مشاوره و بازدید رایگان هر نوع لباسشویی
 2. خدمات تعمیر و سرویس انواع برندهای لباسشویی
 3. ارائه خدمات فوری تعمیر لباسشویی در تهران
 4. بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت
 5. دسترسی سریع اولویت کار ماست
circle-group Shapes Karchidari تعمیر و سرویس لباسشویی Rectangle Shapes Karchidari

کارچی‌داری چه ویژگی‌هایی داره که من کارهام را بهش بسپارم؟

مهمترین ویژگی ما در کارچی‌داری ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب است. برای رسیدن به این مقصود ما دوکار انجام می‌دهیم. اولا: متخصصین را هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ صداقت و درستی در کار مورد ارزیابی قرار می‌دهیم. دوما برای هر درخواست سه متخصص را به شما معرفی می‌کنیم. این متخصصین با شما تماس گرفته و شرایط و قیمت‌شان را اعلائم می‌کنند؛ شما مختارید به تشخیص خودتان هرکدام که به شرایط شما نزدیک‌تر است را انتخاب کنید. در مجموعه ما همه متخصصین می‌دانند که برای هر درخواست سه تکنسین به‌طور همزمان درحال مذاکره با مشتری هستند، لذا اطمینان دارند که قیمت‌های غیر متعارف آنها پذیرفته نخواهد شد.

like iconpack Karchidari

تعمیرات لوازم خانگی خود را از هر نوع برندی که باشد به متخصصین ما بسپارید

تعمیرات هر نوع لباسشویی

در ارتباط با تعمیر لباسشویی چه چیزی مهم است بدانیم؟

بی شک لباسشویی پرکاربردترین و پرکارترین وسیله موجود در هر خانه‌ای است و تقریبا می‌شود گفت که خانه‌ی بدون ماشین لباسشویی وجود ندارد از طرفی بعلت کاربرد زیاد این وسیله، امکان خراب شدن آن نیز زیاد است. تعمیر لباسشویی یک کار کاملا تخصصی است و امکان ندارد کسی بدون آموزش بتواند این وسیله را تعمیر یا سرویس کند. مهمترین نکته‌ای که در ارتباط با این وسیله باید بدانید، بحث مراقبت و نگهداری به موقع این وسیله است و هر زمان مشکلی در لباسشویی منزلتان مشاهده کردید باید بلافاصله موضوع را با یک سرویس کار مطمئن در میان بگذارید. ما در ادامه برخی از علائم نشان دهنده وجود عیب و مشکل در لباسشویی را گردآوری کرده‌ایم. با مطالعه این علائم متوجه خواهید شد که برخی از علائم نیز وجود دارند که نباید به آنها توجه کرد.

مهمترین نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی کدام ها هستند؟

لباسشویی از جمله وسایلی است که با مشاهده کوچکترین مشکل باید برای تعمیر و یا سرویس آن اقدام نمود. برخی از مهمترین اشکالات این وسیله خانگی که بیشتر از بقیه موارد مشاهده شده و توسط متخصصین ما گزارش شده‌اند عبارتند از:

 • وجود اتصالی برق.
 • صدادادن لباسشویی.
 • ایجاد لرزش در لباسشویی.
 • خشک نشدن کامل لباس‌ها.
 • مشاهده نشتی آب از کف لباسشویی.
 • عدم آب گیری به موقع لباسشویی و همینطور عدم تخلیه آب سریع
 • در ادامه این محتوا و در بخش سئوالات متداول نکات بیشتری در مورد علائم خرابی ماشین لباسشویی ارائه شده است.
circle-group Shapes Karchidari نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی Rectangle Shapes Karchidari
like iconpack Karchidari

استفاده از خدمات کارچی‌داری به منزله پذیرش کامل قوانین و مقررات این سامانه است.

با ما در تماس باشید
call-center vector karchidari
برای سپردن کارهاتون به ما با یک تماس خیالتون رو راحت کنید

سوالات متداول

لباسشویی ما وقتی کار می‌کنه صدا می‌ده ولی مشکلی در کار اون وجود نداره، علت چی می‌تونه باشه؟

احتمالا شیئ کوچکی مانند سوزن یا سنجاق سر همراه لباس‌ها بود و در دیگ جا مانده است. درون دیگ نگاهی بیندازید احتمالا آنرا مشاهده خواهید کرد.

در زمان جابجایی اثاث منزل آیا تمهیدات خاصی برای لباسشویی باید انجام بدهیم؟

کوچکترین جابجایی لباسشویی ممکن است همراه با کچ شدن محور اصلی دیگ شود لذا در زمان اسباب کشی باید دیگ ماشین لباسشویی به‌طور ثابت در محل خود قرار گیرد. بسیاری از دستگاه ها پیچ‌های مخصوصی بدین منظور همراه دستگاه تعبیه کرده‌اند حتما در زمان جابجایی پیچ مذکور را در محل خود قرار داده و از ثابت شدن دیگ اطمینان حاصل کنید.

آیا امکان تعمیر ماشین لباسشویی در منزل وجود دارد؟

بله امکان تعمیر کامل دستگاه لباسشویی در منزل وجود دارد هرچند که ممکن است برخی قطعات نیاز دارند که در کارگاه تعمیر یا سرویس شوند. در اینصورت شما با خیال راحت می‌توانید از نزدیک شاهد تعویض یا تعمیر قطعات دستگاه خود نیز باشید.

کار فیلتر ماشین لباسشویی چیست؟


معمولا فیلتر در پایین ماشین لباسشویی قرار دارد و کار آن جمع‌آوری اشیاء و وسایل اضافه به‌جا مانده در لباس‌ها یا روی آنهاست. مانند: سوزن، سنجاق، دکمه، سکه، نخ، و مواردی از این دست. باید بدانید که فیلتر لباسشویی هرچند وقت یکبار باید باز شده و آشغال‌های آن گرفته شوند. کنترل مرتب فیلتر کمک زیادی به کاهش احتمال تعمیر این وسیله می‌کند.

روش باز کردن و سرویس فیلتر ماشین لباسشویی چگونه است؟

برای باز کردن فیلتر لباسشویی کافی است سه گام زیر را دنبال کنید:

 • در ابتدا درب فیلتر را باز کنید.
 • سپس فیلتر را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید.
 • در گام بعد فیلتر را به سمت بیرون بکشید.
 • پس از تمیز کردن فیلتر مراحل فوق را از مرحله آخر به اول انجام دهید.

اگر نشتی لباسشویی از محل واشر درب دیگ باشد می‌توانیم خودمان آنرا تهیه و تعویض کنیم؟

بله امکان تهیه و تعویض واشر درب دیگ ماشین لباسشویی توسط خودتان هم وجود دارد اما این کار حوصله زیادی می‌خواهد و ممکن است وقت خیلی زیادی از شما بگیرد و چه بسا ناامید شده و از انجام این کار منصرف شوید در اینصورت علاوه بر وقتتان، هزینه اضافه‌ای هم بابت تعمیر باید بپردازید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟


متاسفانه امکان ارائه قیمت کلی برای تعمیر لباسشویی وجود ندارد چراکه تعمیرات لباسشویی بهمراه تعویض و تعمیر قطعات آن انجام می‌شود. قیمت قطعات هم برای برندهای مختلف متفاوت است؛ حتی تعمیر قطعات براساس میزان استهلاک آنها نیز متغییر خواهد بود. با توجه به روندی که ما در مجموعه کارچی‌داری طراحی کرده‌ایم، مطمئن هستیم که درخواست شما با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت انجام خواهد شد.

خدمات دیگر

کارهای انجام شده
جدیدترین مقالات