خدمات تعمیر درب اتوماتیک کارچی‌داری

 1. مشاوره خرید و عیب یابی انواع درب اتوماتیک
 2. تعمیر و نصب انواع درب برقی.
 3. رفع ایراد انواع درب‌های اتوماتیک.
 4. خدمات نصب و تعمیر انواع برندهای خارجی و ایرانی.
 5. انجام سفارشات در 24 ساعت شبانه روز و در سریعترین زمان ممکن.
 6. تضمین بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت.
circle-group Shapes Karchidari خدمات تعمیر درب اتوماتیک Rectangle Shapes Karchidari

منظور از درب اتوماتیک چیست و چه انواعی دارد؟

درب اتوماتیک یا درب برقی به دری گفته می‌شود که به کمک موتور برقی بازوبسته می‌شود. این درب‌ها می‌توانند به کمک نیروی برق در جهات مختلف حرکت کرده و با کنترل از راه‌دور بازوبسته شوند. درب‌های ‌اتوماتیک بواسطه مزایای که دارند توانسته‌اند جای درب‌های قدیمی را به خود اختصاص دهند. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به هوشمند بودن آنها، سرعت در بازوبسته شدن، زیبایی و کاهش مصرف انرژی اشاره داشت. این درب‌ها در انواع مختلف و کاربردهای مختلف به بازار عرضه می‌شوند. از جمله انواع درب‌های برقی می‌توان به درب‌های شیشه‌ای، درب‌های اتوماتیک پارکینگی، درب اتوماتیک صنعتی، درب اتوماتیک بالا‌رونده و کرکره برقی اشاره داشت. کرکره برقی را ما در مبحث جداگانه‌ای تحت عنوان تعمیر کرکره برقی مورد بررسی قرار داده‌ایم.

ویژگی‌ درب‌های اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک چه ویژگی‌هایی دارند؟

از جمله مهمترین ویژگی درب‌های برقی می‌توان به عملکرد خودکار بودن آنها اشاره داشت؛ یعنی شما درحالیکه در ماشین خود نشسته‌اید، بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو، تنها با فشردن یک دکمه، به محض رسیدن، درب را کاملا باز شده جلوی خود مشاهد می‌کنید. در واقع این ویژگی برتری اصلی این نوع درب‌ها به‌شمار می‌آید و جهت حصول به این ویژگی هرروزه یک سری امکانات و قابلیت‌ها به این قبیل درب‌ها اضافه شده، و هموراه در حال توسعه و ارتقاء هستند. ویژگی منحصربفردی که در چند سال اخیر اضافه شده، عبارتنداز یک سنسور چشمی است که این ویژگی کمک کرده تا این قبیل درب‌ها بصورت مدیریت شده بازوبسته شوند، خصوصا در زمان بسته شدن، چنانچه کودکی و یا شیئی در لابه‌لای درب قرارگیرد، متوجه این موضوع شده و برای لحظاتی درب به‌طور اتوماتیک باز می‌شود و پس از برطرف شدن مانع بازهم به‌طور اتوماتیک بسته می‌شود. ویژگی دیگری که این درب‌ها دارند وجود متخصصین در نزدیکی محل زندگی همه ماست. متناسب با استفاده روزافزون این نوع درب‌ها، و لزوم سرویس و تعمیر آنها، متخصصین هم فعالیت خود را گسترش داده‌اند و توانسته‌اند تعمیرات این حوزه را نیز فراگیر کنند.

چه کار کنیم درب اتوماتیک بدون مشکل کارکند؟

همواره باید به این نکته توجه داشت که هر وسیله‌ای یک عمر مفیدی دارد و لاجرم پس از طی عمر مفید خود خراب خواهد شد؛ پس هدف از اینکه گفته شده که درب بدون مشکل کار کند، این است که درب شما به اندازه عمر مفید تعیین شده کار کند و قبل از انقضای عمر مفید خراب نشود. بدین منظور توصیه می‌شود که مراقبت مستمری باید از درب صورت گیرد. برخی از این مراقبت‌ها این است که اجازه دهید درب کاملا باز شود و در موقع بسته شدن، تا کاملا بسته نشده، مجددا توسط نفر بعدی باز نشود. روغن‌کاری لولای در باید به‌طور مرتب انجام شود. همچنین با مشاهده اولین صدا یا مشکل در حرکت درب، از سرویس‌کار یا تعمیرکار ماهر بخواهید که عیب‌یابی آن را انجام دهد و باشناسایی قطعه معیوب آنرا با قطعه اصل تعویض کند. مهمترین قطعه درب برقی موتور آن است؛ یعنی همه تلاش‌های گفته شده فوق برای این است که موتور بدرستی کار کند. زیرا موتور گرانترین قطعه درب می‌باشد و سایر قطعات جانبی بوده و خراب شدن آنها هزینه بسیار کمتری به شما تحمیل خواهد کرد.

circle-group Shapes Karchidari رفع مشکل درب اتوماتیک و کرکره برقی Rectangle Shapes Karchidari
like iconpack Karchidari مزایای استفاده از درب‌های اتوماتیک چیست؟

استفاده از درب اتوماتیک دیگر یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است؛ و هدف از بیان مزایای درب اتوماتیک این است که با شناختی که نسبت به ویژگی درب‌ها پیدا می‌کنید، بتوانید درب موردنظر خود را باتوجه به نیازتان انتخاب کنید: در ادامه مهم‌ترین مزایای این درب‌ها را بررسی خواهیم کرد:

 • یک مزیت بارز صرفه جویی در مصرف انرژی است. مستحضر هستید که یکی از موارد کاربرد این قبیل درب‌ها، در امکانی است که رفت‌وآمد زیادی دارند، مانند: بیمارستان‌ها، پاساژها، هتل‌ها و غیره. بدیهی است که در چنین مکان‌هایی انرژی زیادی برای خنک کردن و گرم کردن آنها مصرف شود؛ حال اگر این قبیل درب‌های برقی وجود نمی‌داشت، یا درب‌ها را باز می‌گذاشتند یا اینکه کسی را مامور می‌کردند که درب را بازوبسته کند. لذا در هر دو حالت اگر درب اتوماتیک وجود نمی‌داشت هزینه زیادی برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی صورت می‌گرفت.
 • مزیت دیگر موضوع افزایش امنیت است، زیرا بازکردن درب‌های اتوماتیک بسیار مشکل‌تر از درب‌های معمولی است.
 • کاربرد درب‌های اتوماتیک در جاهایی مانند بیمارستان‌ها باعث حفظ بهداشت بیستر خواهد شد، زیرا برای بازو‌بسته شدن این قبیل درب‌ها، نیازی به تماس دست نمی‌باشد.
  با استفاده از درب‌های اتوماتیک ورود و خروج به ساختمان بسیار راحت شده و در کمترین زمان انجام می‌شود.
 • امکان بازو‌بسته کردن درب‌های برقی از فاصله دور مزیت دیگری است که کمک می‌کند تا نیازی به حضور فیزیکی در کنار درب نداشته باشید و در صورت نیاز به باز کردن درب از فواصل دور برای افراد دیگر، براحتی این کار را می‌توانید انجام دهید.
 • اگر تصمیم دارید درب اتوماتیک جدید برای منزل خود نصب کنید باید این کار را در قالب عملیات بازسازی ساختمان انجام دهید.
like iconpack Karchidari قوانین و مقرارات سایت کارچی‌داری

استفاده از خدمات کارچی‌داری به منزله پذیرش کامل قوانین و مقررات این سامانه است.

سوالات متداول

درب شیشه‌ای اتوماتیک بیشتر کجاها میتونه استفاده بشه؟

اگر در مکان شما رفت‌وآمد زیادی صورت می‌گیرد و زیبایی نمای ورودی برای شما خیلی مهم است، یا اینکه فضای کمی برای بازوبسته شدن درب در اختیار دارید، درب شیشه‌ای اتوماتیک می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. علاوه‌براین درب‌های شیشه‌ای مزایای دیگری نیز دارند. از جمله باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شوند، باعث جلوگیری از ورود گردوغبار به داخل ساختمان می‌شوند و همچنین مناسب فضاهایی مانند بیمارستان، پاساژها، فروشگاه‌های بزرگ، هتل‌ها، فرودگاه‌ها و غیره هستند.

درب‌های شیشه‌ای چند نوع هستند؟

انواع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای عبارتنداز: درب اتوماتیک اسلایدی ، درب اتوماتیک تلسکوپی،درب اتوماتیک تاشو، درب اتوماتیک گردان و
درب اتوماتیک کرو یا منحنی.

چگونه صدای کرکره برقی را کم کنیم؟

اولین کاری که برای کاهش صدای کرکره برقی باید انجام دهید این است که تیغه‌ها و اتصالات مربوط به آنها را با مواد شوینده و فشار آب به خوبی بشویید؛ زیرا تجمع گردوغبار برروی تیغ‌ها می‌تواند منجر به ایجاد صدا در کرکره برقی شود.
دومین کار کاهش قطر رول کرکره برقی است بدین منظوربا افزایش قطر رول، اصطحکاک بین تیغه‌ها کاهش یافته و در نتیجه صدا کم یا قطع خواهد شد.
روش سوم رفع صدای کرکره‌ها قراردادن غضروف آلومینیومی مخصوص بین تیغه‌ها است. با این کار چرخش تیغه‌ها راحت‌تر انجام خواهد شد.
دلایل دیگری هم می‌توانند در ایجاد صدا در کرکره برقی نقش داشته باشند که ما در محتوای بررسی تعمیرات کرکره برقی به‌طور مفصل‌تر به این موضوع پرداخته‌ایم.

انواع درب های اتوماتیک بر اساس نوع کاربردشان کدامند؟

درب‌های اتوماتیک از نظر کاربرد به انواع زیر تقسیم می‌شوند؟
درب اتوماتیک تاشو
درب اتوماتیک لولایی
درب اتوماتیک قوسی
درب اتوماتیک مثلثی
درب اتوماتیک کشویی
درب اتوماتیک تلسکوپی
درب اتوماتیک خروج اضطراری

آیا درب‌های اتوماتیک مزایای دیگری هم دارند؟

امنیت بالایی دارند.
باعث مدیریت بهتر دما در محیط می‌شوند.
باعث استفاده بهینه از فضای موجود می‌شوند.
دارای سرعت بالایی برای بازوبسته شدن هستند.
باعث زیبا سازی نمای ظاهری ساختمان می‌شوند.
دارای تنوع بسیار زیادی با قابلیت‌های متفاوتی هستند.
از وارد شدن آلاینده ها به داخل اماکن پرتردد جلوگیری می‌کنند.

با ما در تماس باشید
call-center vector karchidari

سفارش‌تان را ثبت کنید و در عرض نیم ساعت از چندین متخصص مشاوره رایگان بگیرید

خدمات دیگر